Masz kłopot ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla siebie? Pomożemy Ci w wyborze oferty! Skontaktuj się

Pobyty zdrowotne - wyjedź po zdrowie!

Prowadzimy kompleksową obsługę kuracjusza od znalezienia odpowiedniego miejsca w sprawdzonym ośrodku po rezerwację pobytu.

Każdy człowiek chce zadbać o swoje dobre samopoczucie i kondycję fizyczną, aby cieszyć się dobrym zdrowiem. Niektórzy potrzebują leczenia czy rehabilitacji, inni tylko profilaktyki i regeneracji sił - niemniej, pobyty zdrowotne są dla każdego.

Chcesz wyjechać i wypocząć, korzystając z zabiegów leczniczych?
Szukasz dla siebie pobytu SPA, który pozwoli Ci odprężyć się i zapomnieć o codziennym stresie?
Potrzebujesz rehabilitacji, dzięki której będziesz mógł sprawniej funkcjonować?
Trafiłeś we właściwe miejsce.

Zadzwoń do nas: 539 921 529 lub skontaktuj się z nami mailowo biuro@pobytydlazdrowia.pl.

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 15.00.
Poza godzinami pracy Biura proszę kontaktować się za pomocą formularza.

Powiedz nam, jakie są Twoje oczekiwania i potrzeby względem pobytu zdrowotnego, a pomożemy Ci znaleźć dla siebie idealną ofertę. Korzystając z naszej pomocy ograniczysz formalności związane z wyjazdem pełnopłatnym do minimum, pomożemy Ci kompleksowo od wyboru obiektu do dokonania rezerwacji.

Aktualności

Polsko-Czeskie Święto Piwa w Ustroniu

W piątek oraz sobotę 28 oraz 29 września w Ustroniu odbędzie się Polsko-Czeskie Święto Piwa. Wydarzenie będzie miało miejsce na Bulwarze na Jaszowcu naprzeciwko OW Jawor. Impreza rozpocznie się o godzinie 16.00.

Spotkanie z Kubą Witkiem w Kołobrzegu

W czwartek 27 września w Kołobrzegu odbędzie się spotkanie z podróżnikiem Kubą Witkiem. Wydarzenie będzie miało miejsce w Regionalnym Centrum Kultury im. Z. Herberta przy ul. Solnej 1 w Sali Widowiskowej a rozpocznie się o godzinie 19.00.

Wykład dr Ewy Polińskiej-Mackiewicz pt. "Kobieta wolności"

W poniedziałek 24 września w Sopocie odbędzie sie wykład dr Ewy Polińskiej-Mackiewicz, który nosi tytuł "Kobieta wolności". Wydarzenie będzie miało miejsce w miejskiej Bibliotece Publicznej im. Józefa Wybickiego a rozpocznie się o godzinie 17.30. Wstęp jest wolny.

Koncert Magdaleny Cysewskiej w Ciechocinku

W sobotę 15 września w Ciechocinku odbędzie się koncert Magdaleny Cysewskiej. Wydarzenie odbędzie się przy fontannie przy tężni nr 1, a rozpocznie się o godzinie 15.00 Wstęp jest wolny.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja dzieci.