Najczęściej zadawane pytania

Usługa oferowana przez nasze Biuro TORVITA, polegająca na wyszukaniu i przedstawieniu propozycji pobytu w odniesieniu do wskazań przedstawionych przez kuracjusza oraz dokonaniu jego rezerwacji jest całkowicie bezpłatna.

Biuro TORVITA prowadzi rezerwacje w sprawdzonych obiektach prowadzących pobyty z zabiegami, z którymi nawiązało współpracę na tym polu. Biuro dysponuje ofertą zróżnicowanych ośrodków znajdujących się w różnych regionach na terenie całej Polski. Biuro nie pośredniczy w rezerwacji pobytów w dowolnie wskazanym przez kuracjusza obiekcie. Lista obiektów, z którymi współpracuje Biuro TORVITA, dostępna jest na stronie www.PobytyDlaZdrowia.pl w zakładce Ośrodki.

Ceny pobytów oferowanych w Biurze TORVITA są takie same jak w ośrodkach lub niższe.

Biuro TORVITA zajmuje się wyłącznie rezerwacją pobytów pełnopłatnych (prywatnych) dla osób dorosłych zdolnych do samoobsługi. Biuro nie realizuje rezerwacji pobytów na turnusach z dofinansowaniem PFRON, pobytach sanatoryjnych dofinansowanych z NFZ, rehabilitacji poszpitalnej ze skierowaniem NFZ, zabiegów w trybie ambulatoryjnym, pobytów z rehabilitacją dzieci oraz pobytów leczniczych wymagających asysty.

Wystarczy wybrać ośrodek i ofertę, po ustaleniu dostępności miejsc w danym terminie można już dokonać rezerwacji. Potwierdzenie rezerwacji przesyłane jest przez dany ośrodek. Zawiera ono także numer konta i kwotę zaliczki, którą należy opłacić. W potwierdzeniu znajdują się także informacje dotyczące wymaganych dokumentów medycznych.

Osoba zainteresowana pobytem z zabiegami może skontaktować się z Biurem TORVITA telefonicznie lub drogą elektroniczną. W zgłoszeniu należy wskazać, jakiego pobytu się poszukuje (czas pobytu, preferowany region, profil leczenia, orientacyjny termin itp.). Następnie nasze biuro wyszuka i przygotuje propozycję odpowiadającą zapotrzebowaniu wskazanemu przez kuracjusza, spośród ofert współpracujących z nami obiektów. Po przygotowaniu dostępnej propozycji pobytu Biuro TORVITA skontaktuje się z osobą zgłaszającą i przedstawi ofertę. Jeżeli zgłaszający zaakceptuje propozycję, może dokonać rezerwacji zaproponowanego pobytu. Po utworzeniu rezerwacji jej potwierdzenie przesyłane jest bezpośrednio przez wybrany ośrodek, wraz z informacją o zaliczce, płatności i formalnościach.

Nasze biuro zajmuje się rezerwacjami pobytów z zabiegami dla osób zdolnych do samoobsługi. Nie ma możliwości dokonania rezerwacji pobytu dla osoby niesamodzielnej bez opiekuna. W przypadku pobytu osoby niesamodzielnej ale z opiekunem, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja dzieci.