Dobór oferty pobytu

Na czym polega konkretnie pomoc w doborze oferty odpowiedniej dla kuracjusza? Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że usługa w naszym biurze jest niepłatna. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz a my wyszukamy dla Ciebie i przedstawimy propozycję pobytu zgodnie z podanymi wskazaniami całkowicie bezpłatnie. Nie ma również różnicy pomiędzy cenami w ośrodkach a tymi, które są oferowane w naszym biurze. 

Biuro Vital nie współpracuje ze wszytkimi ośrodkami w Polsce, które mają w swojej ofercie turnusy rehabilitacyjne i pobyty lecznicze. Prowadzimy rezerwacje jedynie w sprawdzonych obiektach. Zróżnicowana oferta odpowiada większości zapotrzebowań z zakresu turystyki zdrowotnej i pobytów leczniczych. Biuro dysponuje ofertą różnych ośrodków znajdujących się w różnych regionach na terenie całej Polski. Każdy z nich ma do zaproponowania szeroki wachlarz zabiegów leczniczych, które są ordynowane przez lekarza na miejscu w oparciu o wywiad i dokumentację medyczną. Lista wszystkich ośrodków, z którymi współpracujemy znajduje się w zakładce Ośrodki. 

Pomoc w wyborze oferty pobytu zdrowotnego

Ośrodki w swoich propozycjach mają urozmaicone oferty, dlatego każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wystarczy skontaktować się z nami i sprecyzować swoje wymagania. Aby dobrać ofertę, która najbardziej będzie odpowiadała danym kryteriom potrzebujemy uzyskać informację dotyczącą regionu, w którym miałby odbyć się pobyt, ilości osób, które skorzystałyby z pobytu zdrowotnego, przybliżony termin, w którym miałby odbyć się wyjazd oraz profil leczenia, na który trzeba zwrócić uwagę przy wyborze takiego pobytu z zabiegami.Te informacje pozwolą nam kompleksowo dobrać ofertę, która wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom kuracjusza. Dopiero po wyborze konkretnej oferty, nasze biuro dokonuje rezerwacji we wskazanym ośrodku w zaakceptowanych warunkach. Wtedy kuracjusz bezpośrednio od ośrodka otrzymuje potwierdzenie rezerwacji oraz wszelkie szczegóły dotyczące płatności. 

Czym różnią się oferty?

Ośrodki w swoich ofertach najczęściej mają propozycje wyjazdów tygodniowych bądź dwutygodniowych. Do niektórych sanatoriów i ośrodków rehabilitacyjnych można też pojechać na więcej niż 14 dni bądź mniej niż 7 dni. Uzdrowiska proponują m.in. zabiegi w zakresie hydroterapii, fizykoterapii czy kinezyterapii. Jednak kuracjusz może skorzystać z konkretnych zabiegów dopiero po zaorydnowaniu ich przez lekarza, ponieważ przy pewnych schorzeniach nie można poddać się niektórym zabiegom. 
 
Jeżeli chciałbyś skorzystać z naszej pomocy skontaktuj się z naszym biurem. 
 
 
 
 

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja dzieci.