Masz kłopot ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla siebie? Pomożemy Ci w wyborze oferty! Skontaktuj się

Aktualności

Spotkanie autorskie z Anną Cieplak w Ustroniu

W piątek 26 kwietnia w Ustroniu odbędzie się spotkanie autorskie z Anną Cieplak. Wydarzenie będzie miało miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Rynek 4 a rozpocznie się o godzinie 17.00.

Śniadanie Wielkanocne dla samotnych w Kołobrzegu

W niedzielę 21 kwietnia w Kołobrzegu odbędzie się śniadanie Wielkanocne dla samotnych. Spotkanie będzie miało miejsce w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Łopuskiego 38 a rozpocznie się o godzinie 10.00. Wstęp jest bezpłatny.

Warsztaty ozdób wielkanocnych w Polanicy-Zdroju

W piątek 12 kwietnia w Polanicy-Zdroju odbędą się warsztaty robienia ozdób wielkanocnych. Potrwają od godziny 17.00 do godziny 20.00. Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Zdrojowym im. M. Ćwiklińskiej. 

V Dzień Narciarza w Zakopanem

W sobotę 27 kwietnia w Zakopanem odbędzie się V Dzień Narciarza. Wydarzenie będzie miało miejsce w Muzeum Tatrzańskim przy ul. Krupówki 10. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.50. 

Inne światy- wystawa rzeźby kameralnej i biżuterii Tomasza Stangreckiego w Sopocie

Od czwartku 18 kwietnia w Sopocie będzie można oglądać autorską wystawę rzeźby kameralnej i biżuterii Tomasza Stangreckiego. Ekspozycja będzie miała miejsce w Sheraton Sopot Hotel przy ul. Powstańców Warszawy 10. Wstęp jest wolny.

Spotkanie z Andrzejem S. Majewiczem w Ustce

W piątek 5 kwietnia w Ustce odbędzie się spotkanie z pasjonatem muzyki Andrzejem Majewiczem. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18.00 a będzie miało miejsce w Muzeum Ziemi Usteckiej przy ul. Marynarki Polskiej 62a. Wstęp jest wolny.

Wiosenne (Nie)Porządki Poetyckie w Zakopanem

W czwartek 21 marca w Zakopanem odbędą się Wiosenne (Nie)Porządki Poetyckie. Spotkanie będzie miało miejsce w Astorii Willi Literatów przy ul. Droga do Białego 12 a rozpocznie się o godzinie 18.00. Wstęp wolny.

Koncert Charytatywny dla Natalii w Polanicy-Zdroju

W sobotę 16 marca w Polanicy-Zdroju odbędzie się koncert "Gramy dla Natalii". Wydarzenie będzie miało miejsce w Muszli Koncertowej oraz w Teatrze Zdrojowym. 

Ustrońskie Spotkania Teatralne

W środę 13 marca w Ustroniu odbędzie się występ laureatów XIV miejskiego przeglądu amatorskich zespołów teatralnych. Wydarzenie będzie miało miejsce w Miejskim Domu Kultury "Prażakówka" a rozpocznie się o godzinie 10.00. Wstęp jest wolny.

IV Bieg Jedności Kaszubów we Władysławowie

W sobotę 16 marca we Władysławowie odbędzie się IV Bieg Jedności Kaszubów. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11.30. W trakcie obchodów tego święta będzie można wziąć udział w biegach oraz nordic walking.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja dzieci.