Masz kłopot ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla siebie? Pomożemy Ci w wyborze oferty! Skontaktuj się

Aktualności

Spotkanie autorskie z Joanną Jurgałą-Jureczką w Sopocie

W sobotę 24 sierpnia w Sopocie odbędzie sie autorskie spotkanie z Joanną Jurgałą-Jureczką. Wydarzenie będzie miało miejsce w Sopotece przy ul. Tadeusza Kościuszki 14 a rozpocznie się o godzinie 16.00. Wstęp jest wolny.

Popołudnie Muzyczne na Rynku w Ustroniu

W niedzielę 4 sierpnia w Ustroniu odbędzie się koncert operetkowy. Wydarzenie będzie miało miejsce na Ustrońskim Rynku a rozpocznie się o godzinie 17.00.

Wspomnienie Edwarda Stachury w 40 rocznicę śmierci

W środę 24 lipca w Ciechocinku odbędzie się koncert z okazji 40 rocznicy śmierci Edwarda Stachury. Wydarzenie będzie miało miejsce w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Żelaznej 5. Wstęp jest wolny.

Łeba bez tajemnic: zwiedzanie miasta nocą

W każdą sobotę lipca i sierpnia w Łebie będzie odbywało się zwiedzanie miasta nocą oraz degustacja lokalnych produktów. Spotkanie ma miejsce o godzinie 21.00 przy Skwerze Rybaka. Obowiązują zapisy. 

Bezpłatne chipowanie psów w Krynicy-Zdroju

W piątek 12 lipca w Krynicy-Zdroju odbędzie się bezpłatne chipowanie psów. Wydarzenie będzie miało miejsce przy ul. Leśnej 26B, na parkingu "Willi Krystyny". Chipowanie rozpocznie się o godziny 8.00 a potrwa do godziny 12.00.

Festiwal pieroga w Iwoniczu-Zdroju

W niedziele 7 lipca w Iwoniczu-Zdroju odbędzie się już 9 edycja Festiwalu Pieroga. Impreza będzie miała miejsce na Placu Dietla a rozpocznie się o godzinie 15.00. Wstęp jest wolny.

Otwarcie Sezonu Letniego w Zakopanem

W weekend 28 oraz 29 czerwca w Zakopanem zawita Lato z Radiem. Festiwal rozpocznie się w piątek o godzinie 9.00. Zakończenie natomiast nastąpi w sobotę o godzinie 20.00. Wstęp jest wolny.

Koncert Chóru "Pionier" w Kołobrzegu

W środę 19 czerwca w Kołobrzegu odbędzie się Jubileuszowy Koncert Chóru "Pionier" z okazji 35-lecia. Wydarzenie będzie miało miejsce w Regionalnym Centrum Kultury przy ul. Solnej 1. Wstęp jest wolny.

Aleksander Evseev "Ballady rosyjskie i ukraińskie" w Ciechocinku

W niedzielę 16 czerwca w Ciechoinku odbędzie się koncert plenerowy Aleksandra Evseev. Artysta wykona ballady rosyjskie i ukraińskie. Wstęp jest bezpłatny.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja dzieci.