Masz kłopot ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla siebie? Pomożemy Ci w wyborze oferty! Skontaktuj się

Aktualności

Koncert Paula Kalkbrennera w Sopocie

 W piątek 5 marca w Sopocie odbędzie się koncert Paul Kalkbrenner Night. Wydarzenie będzie miało miejsce w Sfinks700 przy ul. Mamuszki 1 a rozpocznie się o godzinie 22.00.

XXIV Kołobrzeskie Spotkanie z Piosenką Różną Wodnikus

W sobotę 14 listopada w Kołobrzegu odbędzie się XXIV Spotkanie z Piosenką Różną Wodnikus. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00 w Centrala Klub Muzyczny przy ul. Wąskiej 1. 

7. Festiwal Marii Czubaszek "Cały Kazio" w Polanicy-Zdroju

W sobotę 10 października w Polanicy-Zdroju odbędzie się Festiwal "Cały Kazio" poświęcony twórczości Marii Czubaszek. Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Zdrojowym przy ul. Parkowej 2 a rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp jest biletowany.

V Bieg Przełajowy "Marynarska Dycha" w Ustce

W sobotę 26 września w Ustce po raz piąty odbędzie się Bieg Przełajowy "Marynarska Dycha". Bieg rozpocznie się o godzinie 11.00.

Koncert zespołu Raz, Dwa, Trzy w Busku-Zdroju

W piątek 18 września w Busku-Zdroju odbędzie się występ zespołu Raz Dwa Trzy "30 lat jak jeden koncert". Wydarzenie będzie miało miejsce w Buskim Samorządowym Centrum Kultury przy al. Mickiewicza 22 a rozpocznie się o godzinie 20.00. 

Gala Operowo-Operetkowa w Dusznikach-Zdroju

W czwartek 17 września w Dusznikach-Zdroju odbędzie się Gala Operowo-Operetkowa, czyli najpiękniejsze arie, duety i sceny z oper i operetek. Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Zdrojowym-Dworku Chopina przy ul. Zielonej. Impreza jest biletowana.

Wieczór kabaretowy Andrzeja Poniedzielskiego w Świnoujściu

W piątek 16 października w Świnoujściu odbędzie się występ Andrzeja Poniedzielskiego. Wydarzenie będzie miało miejsce w Miejskim Domu Kultury przy ul. Wojska Polskiego 1/1. Rozpocznie się o godzinie 18.30.

Japan Meet Day 2020 w Świeradowie-Zdroju

Już w osobtę 5 września w Świeradowie-Zdroju będzie miał miejsce Japan Meet Day. Spotkanie odbędzie się przy ul. Źródlanej 7 a rozpocznie się o godzinie 14.00.

Kabaret Młodych Panów w Ustroniu

W sobotę 29 sierpnia w Ustroniu odbędzie się występ Kabaretu Młodych Panów z nowym programem "To jest chore!". Wydarzenie będzie miało miejsce w Amfiteatrze przy ul. Daszyńskiego 28 a rozpocznie się o godzinie 20.00.

11 Tauron Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdroju

W weekend od 11 do 13 września w Krynicy-Zdroju odbędzie się już poraz 11 Festiwal Biegowy Tauron. Obowiązują zapisy. 

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja dzieci.