Masz kłopot ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla siebie? Pomożemy Ci w wyborze oferty! Skontaktuj się

Aktualności

Majówka we Lwowie - spotkanie z Andrzejem Pasławskim w Sopocie

W piątek 14 grudnia w Sopocie odbędzie się spotkanie autorskie z podróżnikiem Andrzejem Pasławskim. Wydarzenie odbędzie się przy ul. Kolberga 9 a rozpocznie się o godzinie 17.00. Wstęp wolny.

Koncert jubileuszowy - 25-lecie Sajgonu w Ciechocinku

W sobotę 15 grudnia w Ciechocinku odbędzie się koncert z okacji 25-lecia istnienia Centrum Niezależnego Życia i Aktywnej Rehabilitacji Sajgon. Wydarzenie odbędzie się w Teatrze Letnim a rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp jest wolny.

XX Festiwal Pomuchla w Łebie

W Łebie 9 grudnia odbędzie się XX Jubileuszowy Festiwal Pomuchla. Uroczyste rozpoczęcie odbędzie się o godzinie 15.00 a będzie miało miejsce w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza. 

Świąteczna kartka od serca w Ustroniu Morskim

W piątek 30 listopada w Ustroniu Morskim odbędą się warsztaty tworzenia kartek świątecznych. Wydarzenie odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Nadbrzeżnej 20. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 17.00.

Promocja książki "Kossakowie. Biały Mazur" w Ustroniu

W środę 28 listopada w Ustroniu odbędzie się promocja książki pt. "Kossakowie. Biały Mazur" autorstwa Joanny Jurgały-Jureczki. Wydarzenie odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jana Wantuły a rozpocznie się o godzinie 17.00.

Cykl podróżniczy "Za horyzontem": Bartek Sabela "Kongo- Jądro Chciwości" w Kołobrzegu

We wtorek 27 listopada w Kołobrzegu odbędzie się spotkanie podróżnicze z cyklu "Za horyzontem". Wydarzenie będzie miało miejsce w Regionalnym Centrum Kultury przy ul. Solnej 1 w Sali Widowiskowej. Rozpocznie się o godzinie 19.00.

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Środą w Zakopanem

W czwartek 22 listopada w Zakopanem odbędzie się spotkanie autorskie z Krzysztofem Środą, autorem książki "Las nie uprzedza". Wydarzenie będzie miało miejsce w Galerii Dom Doktora przy ul. Witkiewicza 19 a rozpocznie się o godzinie 18.00.

Spotkanie z dietetykiem Aleksandrą Spychalską w Sopocie

W poniedziałek 19 listopada w Sopocie odbędzie się spotkanie z dietetykiem Aleksandrą Spychalską. Wydarzenie odbędzie się przy ul. Kazimierza Wielkiego 14 w Filii 5 "Koc i Książka" a rozpocznie się o godzinie 17.00. Wstęp jest wolny.

Koncert raz na 100 lat w Ciechocinku

W sobotę 17 listopada w Ciechocinku odbędzie się "Koncert raz na 100 lat" z okazji Święta Niepodległości. Wydarzenie odbędzie się w Teatrze Letnim przy ul. Kopernika 3 a rozpocznie się o godzinie 16.00.

Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych w Łebie

W piątek 9 listopada w Łebie odbędzie się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Wydarzenie odbędzie się przy Skwerze Rybaka a rozpocznie się o godzinie 12.00. Na spotkanie zaprasza Biblioteka Miejska w Łebie.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja dzieci.