Masz kłopot ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla siebie? Pomożemy Ci w wyborze oferty! Skontaktuj się

Aktualności

Premierowy spektakl Grupy Kabaretowej Złota Maska w Ciechocinku

W sobotę 2 marca w Ciechocinku odbędzie się premierowy spektakl Grupy Kabaretowej złota Maska. Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Letnim a rozpocznie się o godzinie 19.00. Organizatorem przedstawienia jest Uniwersytet dla Aktywnych.

Koncert Młodzieżowej Orkiestry "Jutrzenka" w Zakopanem

W czwartek 14 lutego w Zakopanem odbędzie się koncert Młodzieżowej Orkiestry "Jutrzenka". Wydarzenie będzie miało miejsce na Placu Niepodległości a rozpocznie się o godzinie 16.00. Organizatorem imprezy jest Snow Festival.

Spotkanie autorskie z Agnieszką Witkowicz-Matolicz w Krynicy-Zdroju

We wtorek 5 lutego w Krynicy-Zdroju odbędzie się spotkanie z Agnieszką Witkowicz-Matolicz. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16.00 a będzie miało miejsce w Bibliotece Publicznej przy al. inż. Nowatorskiego 1. Wstęp jest wolny.

Podwieczorek konwersacyjny w Ustce

We wtorek 5 lutego w Ustce odbędzie się podwieczorek konwersacyjny. Wydarzenie odbędzie się w Bibliotece Miejskiej w Ustce przy ul. kopernika 22. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16.30 i potrwa godzinę.

Ferie w Bibliotece w Kołobrzegu

Od 28 stycznia do 8 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kołobrzegu przy ul. Brzozowej 9a odbędą się Ferie 2019. Różne zajęcia będą się odbywały w godzinach od 10.00 do 17.00.

PupiLove Targi w Sopocie

W sobotę 26 stycznia w Sopocie odbędą się Targi PupiLove. Jest to wydarzenie organizowane dla wielbicieli psów oraz kotów. Rozpocznie się o godzinie 10.00 a będzie miało miejsce w Hipodromie Sopot przy ul. Polnej 1. Wstęp jest bezpłatny.

Koncert Kolęd Wyższobramskiego Chóru Kameralnego w Ustroniu

W niedzielę 20 stycznia w Ustroniu odbędzie sie koncert kolęc w wykonaniu Wyższobramskiego Chóru Kameralnego. Wydarzenie odbędzie się w kościele rzymskokatolickim pw. św. Klemensa a rozpocznie się o godzinie 16.00.

Koncert Indivi-Duo z zespołem Zdrowa Woda w Ciechocinku

W piątek 18 stycznia w Ciechocinku odbedzie się koncert Indivi-Duo z zespołem Zdrowa Woda. Wydarzenie będzie miało miejsce w Kawiarence Irenki przy ul. Kościuszko 16 a rozpocznie się o godzinie 18.00. Wstęp jest wolny.

Hej dziwaki i cudaki - zajęcia dla dzieci w Sopocie

W czwartek 10 stycznia w Sopocie odbędą się zajęcia dla dzieci "Hej dziwaki i cudaki". Będą miały miejsce w Minitece przy ul. Obrońców Westerplatte 16 a rozpoczną się o godzinie 17.00.

Noworoczny Koncert Chórów w Iwoniczu-Zdroju

W niedzielę 20 stycznia w Iwoniczu-Zdroju odbędzie się Noworoczny Koncert Chórów. Wydarzenie odbędzie się w Kościele Parafialnym a rozpocznie się o godzinie 16.00.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja dzieci.