Masz kłopot ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla siebie? Pomożemy Ci w wyborze oferty! Skontaktuj się

Aktualności

Japan Meet Day 2020 w Świeradowie-Zdroju

W sobotę 5 września w Świeradowie-Zdroju odbędzie się już druga edycja zlotu Japan Meet Day. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14.00 a będzie miało miejsce przy ul. Źródlanej 7.

Sunrise Festival 2020 w Kołobrzegu

W weekend od 24 lipca do 26 lipca w Kołobrzegu odbędzie się znany w całej Polsce Sunrise Festival 2020. Festiwal będzie świętował swoje 18 urodziny.

Bike Atelier MTB Maraton w Ustroniu

W niedzielę 21 czerwca w Ustroniu odbędzie się MTB Maraton. Start oraz meta będą miały miejsce przy ul. Parkowej obok Amfiteatru. Wyścig rozpocznie się o godzinie 8.00.

Jazz Cafe Pianinio & Saksofon w Ciechocinku

W sobotę 14 marca w Ciechocinku odbędzie się koncert Jazz Cafe Pianino & Saksofon. Wydarzenie będzie miało miejsce w Kawiarence Irenka a rozpocznie się o godzinie 19.00.

Janusz Urzykowski - Bob Dylan i przyjaciele w Świnoujściu

W sobotę 14 marca w Świnoujściu odbędzie się występ Janusza Urzykowskiego. Koncert będzie miał miejsce w Tango Passion Cafe Club przy ul. 11 Listopada 10 a rozpocznie się o godzinie 20.00.

Koncert Łukasza Zagrobelnego w Łebie

Już w poniedziałek 6 marca w Łebie odbędzie się koncert Łukasza Zagrobelnego z okazji Dnia Kobiet. Wydarzenie będzie miało miejsce w Hali Sportowo-Widowiskowej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza. Impreza rozpocznie się o godzinie 18.00.
 

Koncert Kołobrzeskiej Orkiestry Kameralnej w Kołobrzegu

W sobotę 15 lutego w Kołobrzegu odbędzie się "Piazzolla dla zakochanych", czyli Koncert Orkiestry Kameralnej. Wydarzenie będzie miało miejsce w Regionalnym Centrum Kultury przy ul. Solnej 1. Rozpoczęcie koncertu o godzinie 19.00.

Edyta Geppert - Jubileusz w Busku-Zdroju

W ponidziałek 10 lutego w Busku-Zdroju odbędzie się jubileusz 35 lat pracy artystycznej Edyty Geppert. Wydarzenie będzie miało miejsce w Buskim Samorządowym Centrum Kultury przy al. Mickiewicza 22 a rozpocznie się o godzinie 19.00.

Pożegnanie kolęd i pastorałek w Krynicy-Zdroju

W sobotę 1 lutego w Krynicy-Zdroju odbędzie się koncert zespołu wokalnego "Kryniccy Seniorzy" Będzie to pożegnanie kolęd i pastorałek. Wstęp jest wolny.

Wykład Edyty Jurkowlaniec "Tajemnice snu" w Sopocie

W poniedziałek 20 stycznia w Sopocie odbędzie się wykład prof. dr hab. Edyty Jurkowlaniec pt. "Tajemnice snu". Wydarzenie będzie miało miejsce w Filii nr 8 Sopockiej Biblioteki a rozpocznie się o godzinie 17.00.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja dzieci.