Uwaga: w dniach od 20 do 27 września 2023 roku biuro jest nieczynne.
Masz kłopot ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla siebie? Pomożemy Ci w wyborze oferty! Skontaktuj się

Aktualności

Filharmonia dowcipu - 15 lat na scenie- the best of

W sobotę 17 czerwca w Sopocie odbędzie się występ Filharmonii Dowcipu. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19.00 a będzie miało miejsce w Operze Leśnej przy al. Moniuszki 12.

Stand-up: Nowy program Daniela Midasa

W piątek 28 kwietnia w Świnoujściu o godzinie 19.00 odbędzie się stand-up Daniela Midasa. Wydarzenie będzie miało miejsce w Miejskim Domu Kultury przy ul. Wojska Polskiego 1/1.

BallaDina Drag muzykał w Sopocie

W niedzielę 23 października o godzinie 17.00 odbędzie się monodram pt. "Balla Dina". Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze na Plaży przy al. Mamuszki 2.

Wakacyjna trasa koncertowa Czesława Mozila

W środę 6 lipca w Ustce będzie miał miejsce koncert Czesława Mozila w ramach jego Wakacyjnej Trasy. Wydarzenie odbędzie się w Kinie Delfin przy ul. Marynarki Polskiej 82 a rozpocznie się o godzinie 20.00.

Koncert operetkowo-muisicalowy w Ciechocinku

W poniedziałek 11 kwietnia w Ciechocinku odbędzie się koncert operetkowo-musicalowy pt. "Usta milczą, duza śpiewa...". Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.00 w Teatrze Letnim przy ul. Kopernika 3.

Koncert Ralpha Kaminskiego w Ustroniu

W niedzielę 5 września o godzinie 19.30 w Ustroniu odbędzie się koncert Ralpha Kaminskiego. Wydarzenie będzie miało miejsce w Amfiteatrze przy ul. Daszyńskiego 28. Impreza jest biletowana.

Występ Olki Szczęśniak w Zakopanem

We wtorek 22 czerwca 2021 roku w Zakopanem odbędzie się stand-up comedy. Na scenie wystąpi Olka Szczęśniak. Impreza będzie miała miejsce w Le Scandale przy ul. Zaruskiego 5. Wstęp jest płatny.

Koncert Paula Kalkbrennera w Sopocie

 W piątek 5 marca w Sopocie odbędzie się koncert Paul Kalkbrenner Night. Wydarzenie będzie miało miejsce w Sfinks700 przy ul. Mamuszki 1 a rozpocznie się o godzinie 22.00.

XXIV Kołobrzeskie Spotkanie z Piosenką Różną Wodnikus

W sobotę 14 listopada w Kołobrzegu odbędzie się XXIV Spotkanie z Piosenką Różną Wodnikus. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00 w Centrala Klub Muzyczny przy ul. Wąskiej 1. 

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja dzieci.

Polecane strony: Asertywność Małymi Krokami - www.jakbycasertywnym.pl