Masz kłopot ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla siebie? Pomożemy Ci w wyborze oferty! Skontaktuj się

Aktualności

Wieczór autorski z Magdaleną Witkiewicz w Kołobrzegu

We wtorek 1 października w Kołobrzegu odbędzie się spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz. Wydarzenie będzie miało miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej a rozpocznie się o godzinie 17.00. Wstęp jest wolny.

Występ Andrzeja Kupackiego w Ciechocinku

W środę 25 września w Ciechocinku ponownie usłyszymy koncert Andrzeja Kubackiego na scenie Muszli Koncertowej w parku Zdrojowym. Występ rozpocznie się o godzinie 16.30. Wstęp jest bezpłatny.

20. Międzynarodowy Festiwal Tęcza Polska w Polanicy-Zdroju

W weekend od 20 do 22 września w Polanicy-Zdroju odbędzie się 20. Międzynarodowy Festiwal Spółdzielczych Zespołów Artystycznych Tęcza Polska. Impreza będzie miała miejsce w Teatrze Zdrojowym, a rozpocznie się o godzinie 10.00 w sobotę.

III Buskie Dni Seniora

W weekend od 13 do 15 września w Busku-Zdroju odbędą się III Buskie Dni Seniora. W programie imprezy przewidziane są różne aktrakcje. Wstęp jest wolny.

Koncert Aleksandra Evseev w Ciechocinku

W niedzielę 8 września w Ciechocinku odbędzie się koncert wokalisty Aleksandra Evseev. Wydarzenie będzie miało miejsce przy fontannie na parterach Hellwiga. Występ rozpocznie się o godzinie 15.00.

Pożegnanie wakacji w Kołobrzegu

W piątek 30 sierpnia w Kołobrzegu odbędzie się pożegnanie wakacji. Impreza będzie miała miejsce w Amfiteatrze przy ul. Fredry 1, a rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp wolny.

Spotkanie autorskie z Joanną Jurgałą-Jureczką w Sopocie

W sobotę 24 sierpnia w Sopocie odbędzie sie autorskie spotkanie z Joanną Jurgałą-Jureczką. Wydarzenie będzie miało miejsce w Sopotece przy ul. Tadeusza Kościuszki 14 a rozpocznie się o godzinie 16.00. Wstęp jest wolny.

Popołudnie Muzyczne na Rynku w Ustroniu

W niedzielę 4 sierpnia w Ustroniu odbędzie się koncert operetkowy. Wydarzenie będzie miało miejsce na Ustrońskim Rynku a rozpocznie się o godzinie 17.00.

Wspomnienie Edwarda Stachury w 40 rocznicę śmierci

W środę 24 lipca w Ciechocinku odbędzie się koncert z okazji 40 rocznicy śmierci Edwarda Stachury. Wydarzenie będzie miało miejsce w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Żelaznej 5. Wstęp jest wolny.

Łeba bez tajemnic: zwiedzanie miasta nocą

W każdą sobotę lipca i sierpnia w Łebie będzie odbywało się zwiedzanie miasta nocą oraz degustacja lokalnych produktów. Spotkanie ma miejsce o godzinie 21.00 przy Skwerze Rybaka. Obowiązują zapisy. 

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja dzieci.