Aktualności

Sezon na bieganie

Biegać można cały rok, niezależnie od pogody, jednak zdecydowana większość osób robi to sezonowo. I właśnie nadejście wiosny jest początkiem sezonu biegowego. A jakie korzyści przynosi nam trening biegowy?

Wyjazd zdrowotny wiosną

Nadejście wiosny jest świetną okazją by wybrać się, nawet na krótki, pobyt zdrowotny. Sprzyja ku temu przede wszystkim aura, która jest dużo łaskawsza niż zimowe mrozy, zarazem zdecydowanie łagodniejsza od letnich upałów.

Filharmonia dowcipu - 15 lat na scenie- the best of

W sobotę 17 czerwca w Sopocie odbędzie się występ Filharmonii Dowcipu. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19.00 a będzie miało miejsce w Operze Leśnej przy al. Moniuszki 12.

Stand-up: Nowy program Daniela Midasa

W piątek 28 kwietnia w Świnoujściu o godzinie 19.00 odbędzie się stand-up Daniela Midasa. Wydarzenie będzie miało miejsce w Miejskim Domu Kultury przy ul. Wojska Polskiego 1/1.

BallaDina Drag muzykał w Sopocie

W niedzielę 23 października o godzinie 17.00 odbędzie się monodram pt. "Balla Dina". Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze na Plaży przy al. Mamuszki 2.

Wakacyjna trasa koncertowa Czesława Mozila

W środę 6 lipca w Ustce będzie miał miejsce koncert Czesława Mozila w ramach jego Wakacyjnej Trasy. Wydarzenie odbędzie się w Kinie Delfin przy ul. Marynarki Polskiej 82 a rozpocznie się o godzinie 20.00.

Koncert operetkowo-muisicalowy w Ciechocinku

W poniedziałek 11 kwietnia w Ciechocinku odbędzie się koncert operetkowo-musicalowy pt. "Usta milczą, duza śpiewa...". Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.00 w Teatrze Letnim przy ul. Kopernika 3.

Koncert Ralpha Kaminskiego w Ustroniu

W niedzielę 5 września o godzinie 19.30 w Ustroniu odbędzie się koncert Ralpha Kaminskiego. Wydarzenie będzie miało miejsce w Amfiteatrze przy ul. Daszyńskiego 28. Impreza jest biletowana.

Występ Olki Szczęśniak w Zakopanem

We wtorek 22 czerwca 2021 roku w Zakopanem odbędzie się stand-up comedy. Na scenie wystąpi Olka Szczęśniak. Impreza będzie miała miejsce w Le Scandale przy ul. Zaruskiego 5. Wstęp jest płatny.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja dzieci.