Masz kłopot ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla siebie? Pomożemy Ci w wyborze oferty! Skontaktuj się

Aktualności

Koncert Ralpha Kaminskiego w Ustroniu

W niedzielę 5 września o godzinie 19.30 w Ustroniu odbędzie się koncert Ralpha Kaminskiego. Wydarzenie będzie miało miejsce w Amfiteatrze przy ul. Daszyńskiego 28. Impreza jest biletowana.

Występ Olki Szczęśniak w Zakopanem

We wtorek 22 czerwca 2021 roku w Zakopanem odbędzie się stand-up comedy. Na scenie wystąpi Olka Szczęśniak. Impreza będzie miała miejsce w Le Scandale przy ul. Zaruskiego 5. Wstęp jest płatny.

Koncert Paula Kalkbrennera w Sopocie

 W piątek 5 marca w Sopocie odbędzie się koncert Paul Kalkbrenner Night. Wydarzenie będzie miało miejsce w Sfinks700 przy ul. Mamuszki 1 a rozpocznie się o godzinie 22.00.

XXIV Kołobrzeskie Spotkanie z Piosenką Różną Wodnikus

W sobotę 14 listopada w Kołobrzegu odbędzie się XXIV Spotkanie z Piosenką Różną Wodnikus. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00 w Centrala Klub Muzyczny przy ul. Wąskiej 1. 

7. Festiwal Marii Czubaszek "Cały Kazio" w Polanicy-Zdroju

W sobotę 10 października w Polanicy-Zdroju odbędzie się Festiwal "Cały Kazio" poświęcony twórczości Marii Czubaszek. Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Zdrojowym przy ul. Parkowej 2 a rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp jest biletowany.

V Bieg Przełajowy "Marynarska Dycha" w Ustce

W sobotę 26 września w Ustce po raz piąty odbędzie się Bieg Przełajowy "Marynarska Dycha". Bieg rozpocznie się o godzinie 11.00.

Koncert zespołu Raz, Dwa, Trzy w Busku-Zdroju

W piątek 18 września w Busku-Zdroju odbędzie się występ zespołu Raz Dwa Trzy "30 lat jak jeden koncert". Wydarzenie będzie miało miejsce w Buskim Samorządowym Centrum Kultury przy al. Mickiewicza 22 a rozpocznie się o godzinie 20.00. 

Gala Operowo-Operetkowa w Dusznikach-Zdroju

W czwartek 17 września w Dusznikach-Zdroju odbędzie się Gala Operowo-Operetkowa, czyli najpiękniejsze arie, duety i sceny z oper i operetek. Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Zdrojowym-Dworku Chopina przy ul. Zielonej. Impreza jest biletowana.

Wieczór kabaretowy Andrzeja Poniedzielskiego w Świnoujściu

W piątek 16 października w Świnoujściu odbędzie się występ Andrzeja Poniedzielskiego. Wydarzenie będzie miało miejsce w Miejskim Domu Kultury przy ul. Wojska Polskiego 1/1. Rozpocznie się o godzinie 18.30.

Japan Meet Day 2020 w Świeradowie-Zdroju

Już w osobtę 5 września w Świeradowie-Zdroju będzie miał miejsce Japan Meet Day. Spotkanie odbędzie się przy ul. Źródlanej 7 a rozpocznie się o godzinie 14.00.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja dzieci.