Masz kłopot ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla siebie? Pomożemy Ci w wyborze oferty! Skontaktuj się

Aktualności

Świąteczny Kiermasz Produktów Lokalnych w Nałęczowie

W niedziele 15 grudnia w Nałęczowie odbędzie się Świąteczny Kiermasz Produktów Lokalnych. Wydarzenie będzie miało miejsce w Nałęczowskim Ośrodku Kultury przy Aleji Lipowej 6 a rozpocznie się o godzinie 10.00.

3. Krynicki Jarmark Bożonarodzeniowy w Krynicy-Zdroju

W sobotę 21 grudnia w Krynicy-Zdroju odbędzie się już 3. Krynicki Jarmark Bożonarodzeniowy. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.00 a będzie miało miejsce w Pijalni Głównej przy ul. Nowatorskiego 9/3.

Don Vasyl i gwiazdy cygańskiej pieśni w Ciechocinku

W sobotę 14 grudnia w Ciechocinku odbędzie się koncert Don Vasyla oraz jego zespołu. Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Letnim a rozpocznie się o godzinie 19.00.

Dwa razy dookoła świata w Kołobrzegu

W środę 20 listopada w Kołobrzegu odbędzie się spotkanie z podróżnikiem kapitanem Andrzejem Janeckim. Wydarzenie będzie miało miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Frankowskiego 3 a rozpocznie się o godzinie 18.00.

VI Zakopiański Bieg Niepodległości

W poniedziałek 11 listopada w Zakopanem odbędzie się VI Zakopiański Bieg Niepodległości. Dystans głównego biegu to 10 km. Oprócz tego można wziąć również udział w marszu nordic walking.

Występ Moriah Woods w Nałęczowie

W piątek 15 listopada w Nałęczowie odbędzie się koncert wokalistki Moriah Woods. Wydarzenie będzie miało miejsce w Kawiarni Lipowej 43 przy ul. Lipowej 43 a rozpocznie się o godzinie 19.30.

Agnieszka Chrzanowska - "Piosenki napisane w Krakowie"

W sobotę 26 października w Zakopanem odbędzie się koncert pt. "Piosenki napisane w Krakowie". Wydarzenie będzie miało miejsce w Kawiarni Kmicic przy ul. Staszica 11a a rozpocznie się o godzinie 19.00.

Wieczór autorski z Magdaleną Witkiewicz w Kołobrzegu

We wtorek 1 października w Kołobrzegu odbędzie się spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz. Wydarzenie będzie miało miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej a rozpocznie się o godzinie 17.00. Wstęp jest wolny.

Występ Andrzeja Kupackiego w Ciechocinku

W środę 25 września w Ciechocinku ponownie usłyszymy koncert Andrzeja Kubackiego na scenie Muszli Koncertowej w parku Zdrojowym. Występ rozpocznie się o godzinie 16.30. Wstęp jest bezpłatny.

20. Międzynarodowy Festiwal Tęcza Polska w Polanicy-Zdroju

W weekend od 20 do 22 września w Polanicy-Zdroju odbędzie się 20. Międzynarodowy Festiwal Spółdzielczych Zespołów Artystycznych Tęcza Polska. Impreza będzie miała miejsce w Teatrze Zdrojowym, a rozpocznie się o godzinie 10.00 w sobotę.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja dzieci.