Masz kłopot ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla siebie? Pomożemy Ci w wyborze oferty! Skontaktuj się

Aktualności

Koncert Kołobrzeskiej Orkiestry Kameralnej w Kołobrzegu

W sobotę 15 lutego w Kołobrzegu odbędzie się "Piazzolla dla zakochanych", czyli Koncert Orkiestry Kameralnej. Wydarzenie będzie miało miejsce w Regionalnym Centrum Kultury przy ul. Solnej 1. Rozpoczęcie koncertu o godzinie 19.00.

Edyta Geppert - Jubileusz w Busku-Zdroju

W ponidziałek 10 lutego w Busku-Zdroju odbędzie się jubileusz 35 lat pracy artystycznej Edyty Geppert. Wydarzenie będzie miało miejsce w Buskim Samorządowym Centrum Kultury przy al. Mickiewicza 22 a rozpocznie się o godzinie 19.00.

Pożegnanie kolęd i pastorałek w Krynicy-Zdroju

W sobotę 1 lutego w Krynicy-Zdroju odbędzie się koncert zespołu wokalnego "Kryniccy Seniorzy" Będzie to pożegnanie kolęd i pastorałek. Wstęp jest wolny.

Wykład Edyty Jurkowlaniec "Tajemnice snu" w Sopocie

W poniedziałek 20 stycznia w Sopocie odbędzie się wykład prof. dr hab. Edyty Jurkowlaniec pt. "Tajemnice snu". Wydarzenie będzie miało miejsce w Filii nr 8 Sopockiej Biblioteki a rozpocznie się o godzinie 17.00.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Ciechocinku

W niedzielę 12 stycznia w Ciechocinku odbędzie się koncert Izabeli Trojanowskiej z zespołem, w ramach Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy. Występ będzie miał miejsce w Muszli Koncertowej a rozpocznie się o godzinie 17.30.

Kolędy na Jazzowo w wykonaniu Lecha Szprota w Zakopanem

W czwartek 26 grudnia w Zakopanem odbędzie sie koncert "Kolędy na Jazzowo". Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18.00 a będzie miało miejsce w Kawiarni Kmicic przy ul. Staszica 11A.

Świąteczny Kiermasz Produktów Lokalnych w Nałęczowie

W niedziele 15 grudnia w Nałęczowie odbędzie się Świąteczny Kiermasz Produktów Lokalnych. Wydarzenie będzie miało miejsce w Nałęczowskim Ośrodku Kultury przy Aleji Lipowej 6 a rozpocznie się o godzinie 10.00.

3. Krynicki Jarmark Bożonarodzeniowy w Krynicy-Zdroju

W sobotę 21 grudnia w Krynicy-Zdroju odbędzie się już 3. Krynicki Jarmark Bożonarodzeniowy. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.00 a będzie miało miejsce w Pijalni Głównej przy ul. Nowatorskiego 9/3.

Don Vasyl i gwiazdy cygańskiej pieśni w Ciechocinku

W sobotę 14 grudnia w Ciechocinku odbędzie się koncert Don Vasyla oraz jego zespołu. Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Letnim a rozpocznie się o godzinie 19.00.

Dwa razy dookoła świata w Kołobrzegu

W środę 20 listopada w Kołobrzegu odbędzie się spotkanie z podróżnikiem kapitanem Andrzejem Janeckim. Wydarzenie będzie miało miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Frankowskiego 3 a rozpocznie się o godzinie 18.00.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja dzieci.