Masz kłopot ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla siebie? Pomożemy Ci w wyborze oferty! Skontaktuj się

Aktualności

Koncert zespołu Red Box w Sopocie

W niedzielę 13 września w Sopocie odbędzie się występ londyńskiej grupy Red Box. Wydarzenie będzie miało miejsce w Aquapark Sopot przy ul. Zamkowa Góra 3-5 a rozpocznie się o godzinie 20.00. Wstęp jest biletowany.

Występ Krzysztofa Daukszewicza w Ciechocinku

W sobotę 19 września w Ciechochinku wystąpi satyryk Krzysztof Daukszewicz. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18.00 a będzie miało miejsce w Teatrze Letnim przy ul. Kopernika 3.

Bartosz Zalewski - Stand-Up w Kołobrzegu

W piątek 4 września w Kołobrzegu odbędzie się występ Bartosza Zalewskiego. Wydarzenie będzie miało miejsce w Centrala Klub Muzyczny przy ul. Wąskiej 1 w Kołobrzegu a rozpocznie się o godzinie 20.00

II Polanicki Bieg Niedźwiedzia w Polanicy-Zdroju

W niedzielę 5 lipca w Polanicy-Zdroju odbędzie się już II Polanicki Bieg Niedźwiedzia. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.00 biegiem na dystans 15 km oraz 10 km.

Bieg Rokity i Marsz Nordic Walking po diabelskiej Równicy w Ustroniu

W sobotę 19 września w Ustroniu odbędzie się już poraz piąty bieg na dystansie 14 kilometrów. Oprócz tego równoczesnie na tej samej trasie będzie można wziąć udział w zawodach Nordic Walking. 

Koncert Poezja Śpiewana w Świnoujściu

W piątek 14 sierpnia w Świnoujściu odbędzie się koncert Poezja Śpiewana. Wydarzenie będzie miało miejsce w Miejskim Domu Kultury przy ul. Wojska Polskiego 1/1 a rozpocznie się o godzinie 19.00. Impreza jest biletowana.

Ciechociński Kabareton

W sobotę 15 sierpnia w Ciechocinku odbędzie się już po raz drugi Ciechociński Kabareton. Wydarzenie będzie miało miejsce w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym.

5 Bieg po Oddech w Zakopanem

W niedzielę 30 sierpnia w Zakopanem odbędzie się już 5 edycja Biegu po Oddech. Impreza będzie miała miejsce w Parku Miejskim a rozpocznie się o godzinie 9.00.

Japan Meet Day 2020 w Świeradowie-Zdroju

W sobotę 5 września w Świeradowie-Zdroju odbędzie się już druga edycja zlotu Japan Meet Day. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14.00 a będzie miało miejsce przy ul. Źródlanej 7.

Sunrise Festival 2020 w Kołobrzegu

W weekend od 24 lipca do 26 lipca w Kołobrzegu odbędzie się znany w całej Polsce Sunrise Festival 2020. Festiwal będzie świętował swoje 18 urodziny.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja dzieci.