Wyjazd zdrowotny

Wyjazdy zdrowotne stają się coraz bardziej popularne, nie tylko wśród seniorów, ale także wśród młodych osób. Coraz częściej chcemy połączyć urlop z zabiegami mającymi na celu poprawienie kondycji naszego zdrowia fizycznego, ale również psychicznego. Takie połączenie jest bardzo korzystne, jeśli chcemy po prostu wypocząć, ale pamiętamy również o swoim zdrowiu. Ale czego można się spodziewać po takim pobycie leczniczym?

Co oferują ośrodki?

Każdy ośrodek w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz zabiegów, które dopasowywane są indywidualnie do każdego kuracjusza. Sanatoria zazwyczaj organizują pobyty zdrowotne tygodniowe bądź dwutygodniowe, w trakcie których można skorzystać z różnych zabiegów dostosowanych do schorzeń. Dzięki takiemu pobytowi możemy nie tylko podreperować zdrowie, ale polepszyć również swoje samopoczucie a nawet przeciwdziałać profilaktycznie chorobom. Uzdrowiska proponują zabiegi lecznicze m.in. na kręgosłup, układ krążenia, układ oddechowy czy nawet choroby skóry. Konkretne zabiegi ordynowane są przez lekarza już na miejscu w oparciu o wywiad i dokumentację medyczną.

Czy tylko leczenie?

Oprócz szeroko pojętej rehabilitacji uzdrowiska organizują dla kuracjuszy wiele ciekawych zajęć niezwiązanych z leczeniem, a które pozwolą aktywnie spędzić czas. Wieczorki taneczne, ogniska, wycieczki, spacery po mieście - tego wszystkiego można się spodziewać podczas pobytu w sanatorium. Co więcej, możemy również korzystać z szerokiej oferty kulturalnej, którą proponują miejscowości uzdrowiskowe. 
 
Skorzystaj z usług naszego biura a pomożemy Ci w doborze najodpowiedniejszej oferty dopasowanej do Twoich oczekiwań!
 

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja dzieci.