Masz kłopot ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla siebie? Pomożemy Ci w wyborze oferty! Skontaktuj się

Aktualności

Koncert akordeonisty Pawła Soboty w Ciechocinku

W sobotę 28 kwietnia o godzinie 15.00 w Ciechocinku przy fontannie przy tężni nr 1 odbędzie się koncert plenerowy akordeonisty Pawła Soboty. Wstęp jest wolny.

Uroczystość 10-lecia Stowarzyszenia Poetów i Innych Twórców AKCEPT w Kołobrzegu

W sobotę 28 kwietnia o godzinie 17.00 odbędzie się uroczystość 10-lecia Stowarzyszenia Poetów i Innych Twórców AKCEPT. Wydarzenie odbędzie się w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta przy ul. Solnej 1. Wstęp jest darmowy.

Spotkanie autorskie z Dorotą Schrammek w Ustroniu Morskim

W czwartek 19 kwietnia o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie autorskie z pisarką Dorotą Schrammek. Wydarzenie będzie miało miejsce w Bibliotece Publicznej Gminy Ustronie Morskie przy ul. Nadbrzeżnej 20. Wstęp jest wolny.

Spotkanie autorskie z Adamem Ubertowskim w Sopocie

W sobotę 12 kwietnia o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie autorskie z Adamem Ubertowskim w Bibliotece Sopockiej przy ul. Tadeusza Kościuszki 14 w Sopocie. Wstęp a wydarzenie jest bezpłatny. 

Recital poetycko-muzyczny "Bieszczadzkie i Kudłate Anioły" w Iwoniczu-Zdroju

Burmistrz gminy Iwonicz-Zdrój oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Iwoniczu-Zdroju zapraszają na recital poetycko-muzyczny. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 14 kwietnia o godzinie 19.00 w Sali Kina "Wczasowicz" w Iwoniczu-Zdroju. Wstęp jest wolny. 

Warsztaty origami w Sopocie

W poniedziałek 9 oraz 23 kwietnia o godzinie 17.00 w Bibliotece Sopockiej przy ul. Tadeusza Kościuszki 14 odbędą się warsztaty origami. Każdy, kto jest chętny, żeby nauczyć się japońskiej sztuki składania papieru może przyjść na zajęcia. Wstęp jest bezpłatny.

Kobieta (i) wulkan - spotkanie z podróżniczką Anitą Demianowicz w Kołobrzegu

Miejska Biblioteka Publiczna w Kołobrzegu zaprasza na spotkanie z Anitą Demianowicz. Wydarzenie odbędzie się w piątek 6 kwietnia o godzinie 18.00. Wstęp jest darmowy.

Spotkanie autorskie z Anetą Jadowską w Ustce

We wtorek 3 kwietnia o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie z autorką powieści fantasy Anetą Jadowską. Wydarzenie będzie miało miejsce w Bibliotece Miejskiej w Ustce przy ul. Kopernika 22. Wstęp jest wolny.

Koncert Diamond Duo w Iwoniczu-Zdroju

W niedzielę 8 kwietnia o godzinie 19.00 odbędzie się ciekawy koncert zespołu Diamond Duo pt. "Piosenki z krainy wspomnień". Wydarzenie będzie miało miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury przy Al. Leśnej 2c w Iwoniczu Zdroju. Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Koncert pasyjny w Ustroniu

W sobotę 31 marca o godzinie 18.00 w Miejskim Domu Kultury "Prażakówka" przy ul. Ignacego Daszyńskiego 28 odbędzie się koncert pasyjny pt. "On zmartwychwstał". Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja dzieci.