Masz kłopot ze znalezieniem odpowiedniego miejsca dla siebie? Pomożemy Ci w wyborze oferty! Skontaktuj się

Aktualności

Kocie porady w Sopocie

Biblioteka Sopocka zaprasza na spotkanie z kocim behawiorystą. Wydarzenie odbędzie się w piątek 23 marca o godzinie 18.00. Wstęp jest wolny.

Koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kołobrzegu oraz Chóru "Cantores Colabregae" w Kołobrzegu.

W sobotę 17 marca o godzinie 18.00 w Sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu odbędzie się koncert z okazji 73 rocznicy walk o Kołobrzeg i Zaślubin Polski z Morzem w Marcu 1945 r. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

"Trudna wolność" - wykład dr Ewy Polińskiej-Mackiewicz w Sopocie

W czwartek 15 marca o godzinie 18.00 w Sopot Centrum przy ul. Kościuszki 14 odbędzie się wykład dr Ewy Polińskiej-Mackiewicz pt. "Trudna wolność". Wstęp na wykład jest bezpłatny.

Dzień otwarty w Aqua Parku w Zakopanem

W piątek 9 marca w Aqua Parku przy ul. Jagiellońskiej 31 w Zakopanem odbędzie sie Dzień Otwarty Fitness. Obiekt zaprasza wszystkich miłośników sportu. Wstęp jest bezpłatny.

Zajęcia zdobienia masek do spania w Ustroniu

W poniedziałek 19 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jana Wantuły w Ustroniu odbędą się warsztaty zdobienia masek do spania. Organizator zaprasza do udziału wszystkie panie. Warsztaty potrwają w godzinach 16.00-18.00. 

Spektakl z okazji Dnia Kobiet w Ustroniu Morskim

W czwartek 8 marca w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim przy ul. Nadbrzeżnej 20, odbędzie się spektakl z okazji Dnia Kobiet. Z przedstawieniem pt. "Być Kobietą. Część 1" wystąpi Teatr Go-Q.

Gry planszowe w Ustce

W piątek 2 marca w Czytelni dla Dorosłych Biblioteki Miejskiej w Ustce odbędzie się spotkanie Bibliotecznego Klubu Gier "Planszoluby". Biblioteka zaprasza wszystkich miłośników gier planszowych oraz fabularyzowanych gier karcianych od 13 do 113 lat.

Wystawa plenerowa w Sopocie

Wszyscy, którzy w tym roku odwiedzą Sopot, będą mieli okazję zobaczyć wystawę plenerową "Historia Opery Leśnej". W Operze Leśnej będzie można zobaczyć archiwalne materiały: dokumenty, projekty scenografii czy kostiumy.

Kobietovnia - Retro Hollywood Party

W piątek 9 marca w Teatrze Zdrojowym w Polanicy-Zdroju odbędzie się czwarta edycja wielkiej imprezy z okazji Dnia Kobiet - Kobietovnia 2018. W programie mnóstwo atrakcji dla wszystkich Pań. Wydarzenie potrwa w godzinach 18.30 - 21.00.

Cykl koncertów Krynica Źródłem Kultury - Czerwone Gitary

Miasto Krynica-Zdrój zaprasza na koncerty z cyklu "Krynica Źródłem Kultury". Jednym z koncertów w ramach tego przedsięwzięcia będzie występ Czerwonych Gitar, które zagrają w niedzielę 11 lutego w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja dzieci.